O mnie

O mnie

kilka słów

Najważniejszy element aparatu znajduje się 12 cali za nim - Ansel Adams

Hotelook - czyli kto?

Marek Koprowski

Fotograf - muzyk, uwielbiam łączyć podróżowanie i smakowanie lokalnych kuchni. Jestem od ok.20 lat na rynku fotograficznym. Realizuję zlecenia w różnych krajach: Polska, Niemcy, Czechy, Szwajcaria, Austria, Wielka Brytania, Norwegia, Islandia, Hiszpania, Malta, Włochy czy też Chorwacja. Stale współpracuję z kilkunastoma firmami z Polski i z za granicy. Na przestrzeni 20 lat wydałem ok 15 000 oficjalnych zdjęć, które niejednokrotnie gościły w prasie, na billboardach i w reklamach telewizyjnych. Pracuję na najwyższej jakości sprzęcie i zawsze jestem przygotowany na każdą sytuację. Lubię pracować pod presją czasu a kontakt z klientem jest dla mnie zawsze priorytetem. Jestem dokładny kreatywny i wiem jak zrobić zdjęcie które przykuje uwagę.

Czym się zajmuję?

Fotografia Hotelowa, zdjęcia pokoi hotelowych i apartamentów

Hotele

 

W tym się specjalizuję i czuję jak ryba w wodzie. Fotografie, które mają Państwo na stronie często decydują o wielkości sprzedaży. Inwestycja w bardzo dobrej jakości zdjęcia z pewnością się szybko zwróci. Sesje obiektów, sesje tematyczne, sesje z modelami – budowanie atrakcyjnych treści z wyprzedzeniem pozwoli być Państwu zawsze o krok przed konkurencją. 

Nieruchomości

Planujesz sprzedać nieruchomość, zainwestuj w zdjęcia! Niejednokrotnie wykonywałem sesje obiektów, które nie chciały się sprzedać. Dzięki profesjonalnym zdjęciom zwiększysz atrakcyjność swojej nieruchomości i sprzedaż ją z większym zyskiem. Nie ma znaczenia czy masz apartament czy luksusową willę, ludzie kupują oczami – wiec nie ma na co czekać 🙂

Hotele z modelami

Przy sesjach współpracuje z modelami od prawie 20 lat. Mam za sobą setki sesji i tysiące zdjęć. Uważam, że tego typu sesję mają bardzo pozytywny wpływ na wizerunek  danego obiektu. Lubię pracować z modelami a przy sesjach tego typu nawiązanie więzi i zbudowanie relacji jest bardzo istotne. Jestem komunikatywny i otwarty, co w dużym stopniu przekłada się na efekty końcowe takich sesji.

Eventy

Przy eventach pracuję od ponad 10 lat. Fotografuje aktorów, muzyków, imprezy firmowe i robię reportaże z pokazów, konferencji itp. Na co dzień jestem reportażystą, pracowałem dla magazynów muzycznych, gazet a zaczynałem jako fotoreporter Gazety Wrocławskiej. Umiem pracować pod presją czasu i świetnie się czuję w takich okolicznościach.

Fotografia wizerunkowa

Zorganizujesz ze mną zarówno sesje biznesową jak i sesje wizerunkową. W obecnych czasach wizerunek w mediach ma bezpośredni wpływ na zainteresowanie Tobą / Twoją firmą, co przekłada siew oczywisty sposób na sprzedaż. Warto zainwestować w taką sesje, to inwestycja, która zawsze się zwróci.

Turystyka i  podróże

Uwielbiam podróżować i robić zdjęcia. I cieszę się gdy obie te  pasje mogą iść w parze 🙂 Chętnie wykonuję sesje na potrzeby biur turystycznych wybranych destynacji turystycznych. Baza moich zdjęć każdego dnia się powiększa, a podróżnicze plany nigdy się nie kończą 🙂 Potrzebujesz zdjęć z konkretnej lokalizacji napisz to mnie 🙂

Dron

 

Zdjęcia i filmy lotnicze pokażą Twój obiekt z zupełnie innej perspektywy, często nieosiągalnej bez specjalistycznego sprzętu. Posiadam licencję pilota bezzałogowych statków powietrznych. 

Social Media

Tworzenie kontentu na media społecznościowe hoteli, firm to nie od dziś ważna droga prowadzenia biznesu. Sesje wizerunkowe, lifestylowe – praca z ludźmi to zdecydowanie mój największy atut.  Stworzenie kampanii reklamowej w Twoim obiekcie to będzie dla mnie przyjemność. Sesje tego typu wymagają kreatywnego podejścia a  to zawsze sprawiało mi w mojej pracy ogromną przyjemność.

Kulinaria

W fotografii kulinarnej rządzi światło i dodatki. Kulinarne sesje zdjęciowe to niemal nieodłączna część mojej pracy. Realizuje sesje na potrzeby stron internetowych, social mediów czy też kart menu.  Często dobrze zrobione zdjęcie nie pozwala nam się oprzeć pokusie kupienia czegoś dobrego i tak jest również w tym przypadku 🙂 To zawsze dobra inwestycja.

Fotografia Ślubna

Klikając w zdjęcie przejdziesz do strony na której znajdziesz zdjęcia ślubne. Jeśli planujesz ślub, organizujesz ślub lub masz ochotę pooglądać zdjęcia ślubne to zapraszam. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył - Robert Bresson
Masz ochotę na użycie tego zdjęcia? Skontaktuj się ze mną :)